Aircell 7 Antenne Kabel 35 Meter Kant en klaar

-
+
Staffelkorting

Direct leverbaar. Op werkdagen voor 17:00 besteld, morgen in huis

Coax antenne kabel 35 meter kant en klaar op basis van Aircell 7 kabel met connectoren naar keuze. Deze kwaliteit coax kabels worden door ons zelf gemaakt met hoogwaardige connectoren van Duitse Kwaliteit. Graag bij opmerkingen in de kassa de keuze vermelden voor welke connectoren. 

Keuze Connectoren: 
- PL Male 
- N Male 
- BNC Male 
- SO239 (PL) Female 
- N Female 
- BNC Female 

Aircel 7 is een 7mm zeer flexibele coax kabel en in verhoudung tot de diameter heeft deze coax kabel een geringe demping. De geringe demping van AIRCELL 7 wordt bereikt door een uiterst verliesarm polyethyleen schuimdielectricum, waarvan het luchtaandeel groter is dan 50%. Dit gebruikte materiaal is volledig waterafsluitend. De kern van AIRCELL 7 wordt gevormd door een gevlochten koperlitze en is daardoor zeer flexibel. De afscherming van AIRCELL 7 bestaat uit een overlappende koperfolie met daaroverheen een mantel van dicht kopervlechtwerk. Deze koperfolie is aan de binnenzijde voorzien van een gladde polyethyleenlaag, hetgeen scheuren bij een kleine buigradius voorkomt. De kunststof mantel van AIRCELL 7 bestaat uit UV gestabiliseerd PVC. Een zeer geschikte coax kabel voor uiteenlopende doelen tot 3GHZ.


Specificaties
Artikelnummer: 10170

Specificaties 35 Meter Coax:
- Lengte 35 Meter met 2x Connector naar keuze
- Impedantie 50 Ohm
- Kern CU 19 x 0,37 mm = 1,85 mm
- Dielectricum 5,0 +/- 0,1 mm
- Buitengeleider 1 Koperfolie, bedekking 100% 5,1mm
- Buitengeleider 2 Kopervlechtwerk, bedekking 70%
- Mantel PVC, zwart uv-bestand 7,3mm
- Gewicht 7,2 KG per 100 meter
- Verkortingsfaktor 0,83
- Capaciteit 75 pF / m
- Buigradius 50mm
- Temperatuurbereik -30 graden +80 graden

Demping in dB per 100 m

5 MHz

1,6 dB

10 MHz

2,2 dB

50 MHz

4,5 dB

100 MHz

6,3 dB

144 MHz

7,6 dB

200 MHz

9,0 dB

300 MHz

11,2 dB

432 MHz

13,6 dB

500 MHz

14,7 dB

800 MHz

19,0 dB

1000 MHz

21,5 dB

1296 MHz

24,8 dB

1500 MHz

27,1 dB

1800 MHz

27,1 dB

2000 MHz

31,9 dB

2400 MHz

35,6 dB

3000 MHz

40,1 dB

4000 MHz

49,1 dB

5000 MHz

57,0 dB

6000 MHz

65,0 dB

 

Reviews
Schrijf een review
Bekijk de bundels van dit product

Staat jouw product er niet tussen of heb je meer informatie nodig?

Neem contact op en vraag om advies.

Klanten waarderen ons met een gemiddelde score van 9,2

Product snel ontvangen en voldoet aan verwachting!
Dirk-Jan

Product werd snel geleverd en voldoet volledig aan de verwachting.

Goede service maar producten onjuist en werkt niet!
Ron

Diamond SX-600N SWR / Power meter 1.8 - 525 Mhz | Werkt niet !! 2x Verloop plug N-Male - SO239-Female | Zijn juist! 2x Tussen kabel PL259-Male - PL259-Male 30cm | Zijn te kort! Graag advies voor hoe nu verder! | Terugsturen ??

Top.
Jacob

Top begint met een T en wordt direct gevolgd door een O, als laatste letter zet je een P.

Slechte service !
Manuel

Wat besteld, kreeg factuur dat ik betaald heb en dat bestelling onderweg is. Achteraf hadden ze niet in voorraad. Ook wat anders besteld hadden ook niet in voorraad. Heb verleden jaar voor 1200 euro aan communicatie apparatuur gekocht.

fantastich materiaal
robert vanwynsberghe

alles is oke en in orde

Service top , product helaas niet goed inzetbaar
Edwin

De service en hulp van klantenservice is prima , snel en duidelijk , na een adviesgesprek met iets te hoge verwachtingen is helaas het aangeschafte product niet goed inzetbaar voor het evenement waar ik ze voor had gekocht , verder prima bedrijf

Mooie antenne kabel
Saché

Ik heb een antenne kabel besteld. Deze werd snel geleverd en zag er verzorgd uit. Ik ga zeker nog eens iets kopen daar.

Gemakkelijk bestellen en snel bezorgd
Tjitte

Snelle service, en goede producten en ook super snel bezorgd