Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser. Voor de beste gebruikservaring, moet u lokale opslag inschakelen in uw browser.

Ecoflex 15 plus Antenne Kabel 15 Meter Kant en klaar

-
+
question-gradient
Staffelkorting
question-gradient
Let op. dit is een
backorder product.
checked

Direct leverbaar. Op werkdagen voor 17:00 besteld, morgen in huis

Coax antenne kabel 15 meter kant en klaar op basis van Ecoflex 15 plus kabel met connectoren naar keuze. Deze kwaliteit coax kabels worden door ons zelf gemaakt met hoogwaardige connectoren van Duitse Kwaliteit. Graag bij opmerkingen in de kassa de keuze vermelden voor welke connectoren. 

Ecoflex 15 plus is een 15mm redelijk flexibele coax kabel en in de verhouding tot de diameter heeft deze coax een zeer geringe demping. Ecoflex 15 plus heeft een UV bestendige buitenmantel voor een extra lange levensduur in de buitenlucht. Deze kabel heeft een zeer lage demping ook op hogere frequenties en is stootvast. De kern van Ecoflex 15 wordt gevormd door een gevlochten koperlitze en is daardoor zeer flexibel. 

De afscherming van Ecoflex 15 plus  bestaat uit een overlappende koperfolie met daaroverheen een mantel van dicht kopervlechtwerk. Deze koperfolie is aan de binnenzijde voorzien van een gladde polyethyleenlaag, hetgeen scheuren bij een kleine buigradius voorkomt. Kortom een zeer geschikte coax kabel voor uiteenlopende doelen tot 8GHZ. 

Keuze Connectoren: 
- PL-Male 
- N-Male 
- N-Female 
- 7/16

Specificaties
arrow-down
Artikelnummer: 12743

Specificaties Ecoflex 15 Plus:
- Impedantie 50 Ohm
- Kern 4,85 mm
- Dielectricum 7,25 mm +/- 0,1 mm
- Buitengeleider 1 Koperfolie, bedekking 100%
- Buitengeleider 2 Kopervlechtwerk, bedekking 72%
- Mantel PVC, zwart uv-bestand 10,2mm
- Gewicht 25.8 Kg per 100 meter
- Verkortingsfaktor 0,86
- Capaciteit 77 pF / m
- Buigradius 60mm enkel bij 15 80mm
- Temperatuurbereik -70 graden +85 graden

Demping per frequentie in Mhz per 100 meter Ecoflex 15 Plus kabel:
5 MHz       :     0,60 dB
10 MHz     :     0,86 dB
50 MHz     :     1,96 dB
100 MHz   :     2,81 dB
144 MHz   :     3,40 dB
300 MHz   :     5,00 dB
432 MHz   :     6,10 dB
800 MHz   :     8,60 dB
1000 MHz :     9,80 dB
1298 MHz :     11,4 dB
1500 MHz :     12,4 dB
1800 MHz :     13,8 dB
2000 MHz :     24,6 dB
2400 MHz :     16,2 dB
3000 MHz :     18,3 dB
4000 MHz :     21,6 dB
5000 MHz :     24,6 dB
6000 MHz :     27,5 dB
8000 MHz :     32,7 dB

Reviews
Schrijf een review

Staat jouw product er niet tussen of heb je meer informatie nodig?

Neem contact op en vraag om advies.

Klanten waarderen ons met een gemiddelde score van 9,2

super
Toine

Zoals gewoonlijk super snel en oplossend denken

Prima service
Hannes

Website is duidelijk, de levering was snel en goed.

Had ik veel eerder moeten bestellen
Gert-Jan

We hadden de portofoons altijd op de accu in de auto. Aan het eind van de dag waren ze dan vaak leeg. Precies op het punt dat het het hardst nodig was. Nu rechtstreeks op de accu van de auto, en ze zijn nog veel lichter ook.

Leveringen ok maar naleveringen zijn rommelig
Patrick

Communicatie over naleveringen die de beloofde datum niet halen is onbestaande. Ik wacht sinds begin juni op een levering die op de website 1-10 dagen stond en nadien bij zelf telefoneren enkele weken zou uitblijven nog steeds geen nieuws. Ik begrijp dat iets niet leverbaar is maar communiceer dan !

Prima
Berend

Prima afgeleverd en snel

Top
Jozef

Snelle levering ten goede prijs

Werkt en doet wat moet
Marcel

Oortje zit prettig, goede kwaliteit geluid. Werkt voor de rest prima

Bijna super
Bruno

Snelle levering van de bestelling. Geweldige assistentie indien je vragen hebt. Portofoo web jullie zijn super! Enkel spijtig dat PostNL fouten maakt bij de aflevering door bvb de klant niet in kennis te stellen dat zijn pakket naar een afhaal punt werd gebracht.