Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser. Voor de beste gebruikservaring, moet u lokale opslag inschakelen in uw browser.

Icom BC-251 dockingstation voor Icom IC-M94D handmarifoon

-
+
question-gradient
Staffelkorting
question-gradient Let op. dit is een backorder product.
checked

Direct leverbaar. Op werkdagen voor 17:00 besteld, morgen in huis

De Icom BC-251 is een losse tafellader voor de Icom IC-M94D handmarifoon. Ideaal voor het laden thuis of in de boot.

De Icom BC-251 wordt geleverd zonder adapter. Bij te bestellen zijn onderstaande adapters:
- AC adapter: Icom BC-123S
- 12 Volt adapter:Icom CP-25H

Inhoud van het pakket:
- 1x Icom BC-251

Specificaties
arrow-down
Artikelnummer: 15074

Specificaties Icom BC-251:
- Input Voltage: 12V - 16V
- Laadtermperatuurbereik: 15°C - 40°C

Reviews
Schrijf een review

Staat jouw product er niet tussen of heb je meer informatie nodig?

Neem contact op en vraag om advies.

Klanten waarderen ons met een gemiddelde score van 9,2

Zeer goede service
Gert

Zeer goede service en overzichtelijk

Super fijn, super simpel.
Rik

De porto's zijn klein, licht en super simpel te gebruiken. Wij zijn een niet heel groot restaurant, maar wat is dit fijn. Super geluid in de oren door de fijne oortjes die erbij zitten. De clip die erbij zit voor aan de oortjes is ook fijn, alles onder onze koksbuis en je blijft niet steeds trekken aan je draad. Verder gaat hij makkelijk 4 avonden mee qua batterij.

Uitstekende service
Theo

Mijn bestelling was snel geregeld en verzonden. Ik kom zeker weer terug bij deze prima webshop.

Super
Rob

Deze leverancier heeft tenminste voorraad

Zeer goede kwaliteit
Kaj

Niet te zwaar klein maar fijn super portofoons

vlot geleverd, goede ontvanger
Jef

zello op Inrico tm7 plus mk2 in auto, beter geluid, minder afstellen en zolang er gsm ontvangst is, onbeperkt bereik om te communiceren, beter dan klassieke cb scherm is wel klein maar dat wist ik, geen probleem voor mijn doel

Works beautifully
Navis

I needed a cheap but efficient 2 way radio for monitoring and intervening on the frequency when releasing my student solo in the circuit. I ended up using it every time, even for ATIS. Good product. Strongly recommend to amateurs.

prima
jurrie

ik koop vak bij jullie maar nooit een cadeaubon ter waarde van €50! dat is mooi mee ge nomen maar ja blij maken met een dood vogeltje groetjes jurrie