Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser. Voor de beste gebruikservaring, moet u lokale opslag inschakelen in uw browser.

Set van 12 Hytera HP605 UHF DMR IP67 5Watt met multilader en beveiligingoortje

6.905,00 5.706,61 Adviesprijs 7.059,00
question-gradient
Let op. dit is een
backorder product.
checked

Direct leverbaar. Op werkdagen voor 17:00 besteld, morgen in huis

Set van 12 Hytera HP605 DMR UHF portofoons met multilader en beveiliging oortje. De Hytera HP605 is een portofoon met klein display. De HP605 is een zeer complete portofoon. Deze portofoon is compact, licht maar toch erg robuust te noemen. De portofoon is makkelijk in gebruik en heeft een heldere audio en een accuduur tot wel 20 uur.

Door de IP67 stof- en waterdichtheid van de HP605 is deze ook voor gebruik in de buitenlucht een zeer geschikt model. Daarnaast is de body robuust te noemen. Dit maakt dat deze ook in omgevingen gebruikt kan worden waar robuustheid een must is. De krachtige luidspreker biedt in omgevingen met veel geluid een groot voordeel. Door de toegepaste waterpoort technologie wordt water in de luidsprekerholte afgevoerd voor een helder geluid. Dit in combinatie met de 30 dB ruisonderdrukking maakt de HP605 tot een zeer goed functionerende portofoon.

De Hytera HP605 heeft een extra gevoelige ontvanger. In lastige werkomgevingen qua bereik kan dit het verschil maken tussen het wel of niet kunnen ontvangen van de berichten vanaf de andere portofoon. Zowel buiten als binnenshuis. De portofoon is voorzien van een accessoirepoort. Deze poort heeft een H5 multipin aansluiting, accessoires met deze connector vind je hier.

Inhoud van het pakket:
- 12x Hytera HP605 UHF DMR portofoon
- 12x beveiliging oortje Hytera EAN22
- 12x 2000 mAh accu (BP2002)
- 2x Multilader
- 12x UHF antenne (AN0435W09)
- 12x polsbandje (R003)
- 12x Broekriemclip (BC48)
- 12x handleiding

Specificaties
arrow-down
Artikelnummer: 14242

Specificaties:
- Frequentiebereik: 400-527 MHZ (UHF)
- Aantal kanalen: 1024
- zone capaciteit: 64
- 12.5/20/25 kHz kanaal afstand
- 2000 mAh Li-polymer accu
- accuduur: 16 uur (GNSS aan)
- accuduur: 20 uur (GNSS uit)
- IP67
- MIL-STD-810
- 0,91inch OLED display
- Digitale spraakoproep 
- Digitale tekst bericht functie
- externe monitor
- oproep alarm
- ruisonderdrukking
- lone worker functie
- scrambler feature analog
- basis digitale codering
- ARC4 (DMRA)
- verbetere digitale codering
- AES128, AES256 (optionele licentie)
- pseudo trunking operation
- multi side roaming
- kanaalkeuze spraakmelding
- one touch call
- text message
- Analoge en digitale emergency
- XPT support digital trunking
- afmetingen: 122 x 55 x 31,5 mm 
- gewicht: 265 gram

Reviews
Schrijf een review

Klaar voor elk project met onze bundels

Bij Portofoonweb denken we graag met je mee. Zo weten we uit ervaring dat er projecten zijn waar net wat meer kracht nodig is. Daarom hebben we een aantal bundels voor jou geselecteerd die perfect aansluiten bij de meest voorkomende projecten. Staat je bundel er niet tussen of wil je een advies op maat, neem dan even contact met ons op.

Bundel aantal:
arrow-down

Staat jouw product er niet tussen of heb je meer informatie nodig?

Neem contact op en vraag om advies.

Klanten waarderen ons met een gemiddelde score van 9,2

Vlotte afhandeling
Paul

Service van Portofoonweb was vlekkeloos. Maar PostNL kon naar gewoonte zijn beloftes niet waarmaken. Gelukkig geen dringende bestelling.

Hat gut geklappt, danke
Wolfgang

Rasch, professionell

Perfect!
Rint

Ik ben zeer tevreden over de snelle levering en de kwaliteit van het bestelde product.

Kwaliteit en service tegen een schappelijke prijs
Robert

Accu en programmeerkabel gekocht voor een TYT portofoon. Heb tevens vragen gesteld m.b.t het programmeren en hierop snel en duidelijk antwoord gekregen. Kortom: Top!

goede service
Jacob

goede en snelle service via een uitstekende website

Super betrouwbaar in alle opzichten!!
Bart

Inmiddels meerdere bestellingen gedaan bij PortofoonWEB en nog geen enkele keer teleurgesteld. Bestelproces is soepel, snelle en goede levering en m’n orders zijn goed verpakt. In één geval kwam de het product desondanks beschadigd binnen en dan blijkt dat de Klantenservice ook zeer goed is. Snelle opvolging en product zonder gedoe keurig vervangen. Misschien niet altijd de laagste productprijs maar ik betaal liever ietsjes meer wetende dat het bij PortofoonWEB altijd goed is of komt. Ga zo door!

Bestellen, snelle levering en constant op de hoogte worden gehouden.
A

Snelle service en je wordt netjes op de hoogte gehouden. Levering in nette, stevige doos en prima kwaliteit.

Goede kwaliteit en snel geleverd
Rene

Heel goed