Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser. Voor de beste gebruikservaring, moet u lokale opslag inschakelen in uw browser.

Sirio SD 2000N Discone Scanner antenne 100 t/m 2000 Mhz

-
+
question-gradient
Staffelkorting
question-gradient
Let op. dit is een
backorder product.
checked

Direct leverbaar. Op werkdagen voor 17:00 besteld, morgen in huis

De Sirio SD-2000N is een breedband discone antenne voor het ontvangstgebied van 100 - 2000 mHZ. De antenne is geschikt voor zenden met SWR <2 op 130-160, 215-440, 610-685, 870-960, 1070-1500, 1620-1800, 1860-2000 mHz.

De antenne is 90 centimeter lang en is gemaakt van hoogwaardig roestvrijstaal waardoor deze echt duurzaam is. De antenne wordt geleverd met montagematerialen en heeft een N-Female connector. De antenne is een goede combinatie van een breedband ontvangst waarbij er gezonden kan worden met een acceptabele SWR.

Note:
Uiteraard bij PortofoonWEB alleen de orginele Sirio antennes. Wij leveren ook de juiste bekabeling, compleet op maat gemaakt met uitsluitend hoogwaardige kwaliteit coax kabel en connectoren. Klik HIER voor een overzicht. 

Specificaties
arrow-down
Artikelnummer: 13459

Specificaties Sirio SD-2000N:
- Frequentie bereik 100-2000 mHz
- Zenden (@ SWR ≤2): 130-160, 215-440, 610-685, 870-960, 1070-1500, 1620-1800, 1860-2000 mHz
- Basis station antenne
- Unity-gain
- wideband
- roestvrij staal hardware en radialen 
- makkelijke installatie
- discone antenne
- Polarisatie: lineair verticaal
- Gain: 0 dBd - 2.15 dbI
- max. power @ 30°C bij 200 Watt
- Aansluiting: N-female
- hoogte: 90cm
- Gewicht: 1020 gram
- montagegat: 25-54mm

Reviews
Schrijf een review

Staat jouw product er niet tussen of heb je meer informatie nodig?

Neem contact op en vraag om advies.

Klanten waarderen ons met een gemiddelde score van 9,2

Snelle service degelijk product
Stein

De vervangende accu's voor mijn portofoons werden snel en netjes geleverd. Ze werken nu weer optimaal. De overzichtelijke site met goede zoekfunctie heeft zeer geholpen bij het vinden van het product. Goede prijs-kwaliteit!

Mijn ervaring is in ieder opzicht positief.
Henk

Product in goede staat geleverd en voldoet aan de beschrijving. Het product oogt ook zeer solide.

Goed
Jolanda Bakker

Als ik bestel komt het met paar dagen al binnen

alles ok met levering
William

Geen enkele negatieve opmerking!

Geweldig
Anne

Ondanks dat ik perongeluk een verkeerde antenne voor mijn porto hebt besteld, kon ik gewoon omruilen met wel de juiste antenne zonder moeite en gezeur.

Goed geleverd.
Adriaan

Goed.

Goede levering
Hubertus

Werkt prima

Prachtig apparaat
Peter

De Yaesu FTA-450 is een uitstekende portofoon. Werking is zeer intuïtief en het grote scherm is zeer duidelijk. De reden voor de "slechts" 8 als score, ligt niet zozeer aan het apparaat maar aan de beloofde softwarematige mogelijk om de frequenties vanuit de computer naar het apparaat te sturen, want dat werkt absoluut niet. Bent u echter op zoek naar een uitstekende luchtvaartportofoon met ruim geheugen, dan is dit apparaat een aanrader.